Szukamy najlepszego CMS-a

CMS

Trzeba przyznać, że wielu pośród właścicieli stron decyduje się na zadudnienie osób, które zajmują się ich prowadzeniem. Jedni robią to z braku czasu, inni natomiast nie mają do tego odpowiednich umiejętności. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że dziś prowadzenie strony w sieci większych umiejętności nie wymaga, bo każda zmiana treści na stronie może zostać przeprowadzona w ciągu maksymalnie kilku minut. Wszystko dlatego, że strony internetowe coraz częściej wzbogacone są o tak zwane CMS-y, a więc systemy zarządzania treścią, które są bardzo proste w obsłudze. Który pośród nich wypada najlepiej?

Zasłużony WordPress

Jeżeli mielibyśmy coś w tym miejscu Państwu polecić, na pewno postawilibyśmy na WordPress, który wydaje się systemem całkowicie niezawodnym. Oczywiście ma on swoje ograniczenia, ale na pewno o wiele więcej znajdziemy w nim zalet. I tak zaznaczyć trzeba, że ten CMS w gruncie rzeczy jest darmowy, choć pewne opcje w nim mogą być także i płatne.

Na pewno wielką zaletą owego CMS-a jest fakt, iż posiada on mnóstwo wtyczek, które pozwalają dostroić go do naszych potrzeb. Dzięki temu możemy skomponować niemal idealną stronę internetową, która na pewno do gustu przypadnie nie tylko nam, ale także i wszystkim użytkownikom odwiedzającym naszą witrynę. Dlatego też tym, którzy zamierzają zaaranżować w pełni funkcjonalną witrynę, jak najbardziej ten CMS polecamy.

Tags:

About

View all posts by

3 Responses

  1. Zenek says

    Na pewno WordPress wypada na tle innych CMS-ów znakomicie. Dla mnie to także numer jeden pośród takich skryptów.

  2. Łukasz says

    Słusznie. Ja tam jakąś wiedzę z zakresu informatyki mam, ale na pewno w wielkim stopniu i tak owy CMS ułatwia mi aktualizację moich witryn.

  3. Andrzej says

    Bez wątpienia jest to najlepszy CMS. Chyba każdy się z tym zgodzi.